22 فروردین 1402

آوالانچ چیست؟

همیشه برای دریافت خدمات روزمره و تهیه نیازهای زندگی سعی می‌کنیم مراکزی را انتخاب کنیم که تنوع اجناس بیشتری داشته باشد و توان ارائه خدمات به مشتریان بیشتری را دارا باشند.

معرفی استیبل کوین BUSD

فرض کنید که برای خرید وسایل مورد نیاز خود از واحد پولی استفاده کنید که ارزش آن دائما در حال تغییر باشد و نتوانید تمام ضروریات و مایحتاج خود را تهیه کنید. به عنوان مثال از یک واحد پول به نام ایکس استفاده می‌کنید که در حال حاضر هر یک واحد آن برابر با 1 کیلوگرم گوشت می‌باشد. اما زمانی که به خرید می‌روید، ارزش واحد پول ایکس کاهش یابد..

آوالانچ چیست؟

همیشه برای دریافت خدمات روزمره و تهیه نیازهای زندگی سعی می‌کنیم مراکزی را انتخاب کنیم که تنوع اجناس بیشتری داشته باشد و توان ارائه خدمات به مشتریان بیشتری را دارا باشند. دلیل انتخاب مراکز با امکانات بیشتر این است که کالاهای مورد نیاز بیشتری را از آنجا می‌توان تهیه کرد، بنابراین زمان کمتری را صرف خرید اجناس مورد نیاز خود می‌کند. 

معرفی رمزارز دوج کوین

همه ارزهای دیجیتال پروژه‌های علمی ارائه دهنده خدمات به کاربر نیستند، بلکه برخی از آنها پروژ‌ه‌هایی برای سرگرمی هستند که اصطلاحا به آنها میم کوین (Meme Coin) گفته می‌شود. این دسته از پروژه‌ها برای خدمات خاصی ایجاد نمی شوند و هدف خاصی را دنبال نمی کنند، آنها صرفا گروهی از طرفداران را به خود جذب می کنند و به کمک تبلیغات در معرض دید

معرفی ارزدیجیتال کاردنو

شکل پول در طول تاریخ همواره در حال تغییر است، به این معنی که قبل از اختراع پول‌های کاغذی مردم کالاها را با یکدیگر تبادل می‌کردند، چون ابزار دیگری برای ارزش گذاری و تبادل دارایی‌های خود نداشتند. مثلا کشاورز گندم را با گوشتی که شکارچی داشت معاوضه می‌کرد و این نوع داد و ستدها، روال رایج معاملات مردم بود.

سوالات متداول

درباره ما

ارتباط با ما

قوانین و مقررات